Dla pracownika

Prężnie działająca oraz nowoczesna agencja pracy, jaką jesteśmy, dostarcza nowatorskie oraz nieszablonowe rozwiązania, które przyczyniają się do szybkiego znalezienia firmy, w której pracę może rozpocząć nasz klient. Rekrutujemy do firm, które działają na polskim rynku w sposób legalny oraz oferują solidne warunki zatrudnienia.

Nasz wykwalifikowany personel posiada szeroką wiedzę na temat ukraińskiego, jak i polskiego rynku pracy. Jesteśmy w stanie pomóc pracownikowi na każdym etapie rekrutacji, ponieważ znamy biegle język polski, angielski, niemiecki, rosyjski oraz ukraiński. Nie zostaniesz sam w kontaktach z przyszłym pracodawcą. Wszystko przeprowadzimy w sposób profesjonalny i taki, który pomoże zbudować nową ścieżkę kariery zawodowej.

Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i metodami, które przyczyniają się do szybkiego znajdowania zatrudnienia dla chętnych do pracy osób. Zapewniamy legalne warunki zatrudnienia w polskich firmach, które szukają solidnych i zmotywowanych pracowników ze wschodu.